Neljapäev, 20. november 2014

Ajakirjas Golf: Tšellistid vallutasid Golfi. Või vastupidi?
Proovimise raskused ja õnnestumised 

Margus: Mulje ületas algsed ootused ja hobi või tervisespordina oleks see mulle hetkel üks meelepäraseim variant. Raske oli loomulikult see, et õues oli tegelikult väga tuuline ja külm, kuid kui juba liikuma saime, siis sai ka sooja sisse ja päev muutus aina paremaks. Võib-olla oli see kõrvalseisjate positiivne inspireerimine, kuid räägiti ikka, et kui esimese korraga pallile pihta saad ja päeva lõpetuseks palli lendama saad, on juba väga hästi. Ei oska öelda miks, kuid esimene läks pihta ja kohe hakkasid ka pallid kaugele lendama…
Pärt: Muljed olid väga positiivsed. Eks iga algus on raske ning uued asjad ei taha kohe kõige paremini õnnestuda, aga kindlasti on võimalik piisava harjutamise korral kõik ilusti selgeks saada.
Andreas: Kõige võimsama mulje jättis kauglöökide harjutamine. Kui matt oli korralikult "puhtaks taotud", hakkasid õnnestuma esimesed kauglöögid. Hea tunne oli, kui pall 100-200 meetrit lendu läks. Siiski peab mainima, et ligi 70 kauglöögi katset andis järgmisel päeval pea kõikidel lihastel tunda. Tundub, et neid lihaseid, mida golfis vaja läks, muidu ma väga tihti ei kasuta ja sellest ka mõningane kangus oli keres veel mitu päeva.
Levi-Danel: Väga lahe. Kõige raskem võib-olla oligi palli kaugele löömine, mis eeldab ülitäpset tabamist, aga see õnnestus juba täitsa kenasti pärast mõningast harjutamist. Mul õnnestus võita ka meievaheline puttamisvõistlus.

Loe edasi ajakirjast Golf!

Tekst: Georg Merilo, vabakutseline
Foto: Tiit Mõtus

Telli ajakiri SIIT!
Fingler asub SIIN!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar